دوره های آموزشی کودکان و نوجوانان
دوره های آموزشی بزرگسالان
آموزشگاه زبان انگلیسی فروغ پردیس

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

زبان توسعه یافته ترین ابزار فکری است که برای برقراری ارتباط بین انسانها و جوامع انسانی به کار گرفته می شود. گرچه با ابزارهای دیگری مانند علایم، بازیها و هنرهای بصری همچون نقاشی و مجسمه سازی نیز می توان ارتباط برقرار نمود، اما انتقال مفاهیم پیچیده ذهنی به ساده ترین و کامل ترین شکل ممکن فقط از طریق زبان نوشتاری و گفتاری ممکن است. اما جمعیت کره زمین به زبانهای مختلفی صحبت می کنند، زبانهایی که هر کدام به گوش دیگری غریب می آیند. طی سالیان اخیر به دلایل مختلف علمی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، زبان انگلیسی تبدیل به وسیله ارتباط مردمانی از فرهنگها و ملیت های متفاوت شده است. امروزه زبان انگلیسی در فعالیتهای مالی، تجاری، آموزشی، پژوهشی و علمی سراسر جهان به عنوان ابزار اصلی انتقال مفاهیم به کارگرفته می شود، البته زبانهای دیگر نیز در برخی موارد نقشی کلیدی ایفا می کنند.

در دنیای امروز، اگر بخواهید در رشته پزشکی تحصیل کنید یا مدیری موفق باشید، دانستن زبان انگلیسی برایتان یک ضرورت به شمار می آید ، چرا که در آن صورت می توانید در تجربیاتی که دیگر مردم دنیا بدست آورده اند سهیم شوید و در ارتباطی تنگاتنگ با آنان، دانش خود را به روز نگه دارید.

بعلاوه رشد روز افزون ارتباطات جهانی ، افزایش چشم گیر مسافرت های بین المللی، امکان ادامه تحصیل در خارج از کشور، گسترش همه جانبه به کارگیری کامپیوتر در تمامی امور روزانه و ارتباط آن با زبان انگلیسی، فراگیری این زبان بین المللی را به امری غیر قابل اجتناب برای تمام افراد تحصیل کرده جامعه مبدل ساخته است.

نام کتاب ها

  • خردسالان (Sweeties)
  • کودکان و نوجوانان(Juniors)
  • بزرگسالان (Seniors)
  • کلیه حقوق و محتوای سایت متعلق به آموزشگاه زبان انگلیسی فروغ پردیس می باشد.1395